Foliage


ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ

Процес підготовки сировини здійснюється за новітньою технологією
«консервативного крослінкування» гіалуронової кислоти. Вона дозволяє отримати однорідний продукт, який ідеально інтегрується у шкірні тканини та потребує меншої кількості хімічного лінкувального агенту (BDDE). У результаті – препарат більш пластичний, безпечний, швидше проникає у шкіру та забезпечує абсолютно природний ефект омолодження.

КРОК 1. ПІДГОТОВКА СИРОВИНИ
Порошок гіалуронової кислоти найвищого ступеня очищення розподіляють по спеціальних контейнерах, зважують, герметизують і направляють у стерильний відділ, де готують в’язкий розчин гіалуронової кислоти.

КРОК 2. КРОСЛІНКУВАННЯ
Сировину кладуть у змішувальний апарат і протягом тривалого часу перемішують за низької температури. Це дозволяє зберегти специфічні в’язкоеластичні властивості гіалуронової кислоти. На виході отримуємо абсолютно однорідний продукт із меншим процентним вмістом BDDE, ніж в інших філерах аналогічної в’язкості.

КРОК 3. ОЧИЩЕННЯ
Суміш очищують у процесі діалізу з використанням води для ін’єкцій. Це дозволяє видалити залишкові молекули (BDDE) та забезпечує найвищий рівень очищення.

КРОК 4. ЗМІШУВАННЯ
Продукт змішують із буферним розчином, щоб отримати нейтральний рН.

КРОК 5. РОЗЛИВ
Отриману суміш лишають на кілька годин у резервуарі розливної машини за повної відсутності кисню, поки лабораторія проводить дослідження для підтвердження якості та ступеня очищення. Після цього розливний автомат вливає продукт у шприці.

КРОК 6. СТЕРИЛІЗАЦІЯ
Заповнені шприці стерилізують в автоклаві вологим теплом за температури 121°С протягом 15 хвилин і лишають «в режимі очікування».

КРОК 7. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Проводяться заключні випробування для підтвердження якості та безпечності кінцевого продукту:

  •  контроль рівня екструдування та рН;
  •  незалежні випробування в акредитованих лабораторіях для перевірки стерильності та LAL-тестів;
  •  візуальна оцінка (100% шприців у кожній партії).

КРОК 8. УПАКОВКА
Шприц упаковують у запаяний термоформований блістер, пакувальний папір для медичних виробів і коробку. Препарати зберігають при встановленій температурі до моменту відправлення замовнику.