Foliage

Новини

«Природна» революція: презентація FOLIAGE в Україні

12 жовтня у PM Hub італійський бренд Foliage вперше презентує інноваційну серію філерів, яка здійснила «природну» революцію на міжнародному beauty-ринку.

Foliage Italia – результат понад 20 років досвіду світового лідера в роботі з гіалуроновою кислотою Phitogen Holding SPA, який регулярно отримує патенти на інноваційні формули та впроваджує регламентовані міжнародні протоколи використання препаратів. Натхненна змінами, властивими шкірі від природи, команда провідних фахівців розробила нові філери, які забезпечують циклічний підхід до збереження краси.

5 унікальних формул на основі чистої гіалуронової кислоти різного ступеня крослінкування створені за найвищими стандартами безпеки для багаторівневого ремоделювання, корекції та відновлення шкіри.

LIPS VOLUME на основі крослінкованої гіалуронової кислоти ідеально адаптується до форми губ і забезпечує максимально природний ефект збільшення об’єму. Високотехнологічні ін’єкційні препарати VOLUFIL SOFT, MEDIUM та INTENSE дозволяють швидко повернути шкірі обличчя молодий вигляд завдяки реструктуризації тканин і корекції об’ємів різного рівня складності. Гель на основі некрослінкованої гіалуронової кислоти HYDROFIL діє як біостимулятор для тканин, миттєво розгладжує поверхневі недосконалості, відновлює шкіру та забезпечує глибоке зволоження.

Завдяки новітній технології виробництва формули Foliage більш пластичні та безпечні, швидко проникають та ідеально інтегруються у шкірні тканини, що забезпечує природний ефект омолодження без деформації найважливіших рис людини.

Дізнайтеся більше на першій презентації бренду Foliage 12 жовтня у PM Hub (вул. Іоанна Павла II, 5). Кожен учасник отримає в подарунок упаковку Foliage LIPS VOLUME – як і можливість одним із перших спробувати препарат у роботі. Реєструйтеся за телефоном _____________________ або на сайті  _____________.